Ulusal Ve Uluslararası Bildiriler

 

₰ Mukadder Çakır (2012) Türkçe İnternet Haberlerinde Kaçak Göçmenliğin Yeri. ILCS (Institute of Language and Communication Studies) and İzmir University, Language and Communication: Research Trends and Challenges International Symposium, 10-13 June 2012, İzmir, Türkiye

 

₰ Mukadder Çakır (2011) Küreselleşme Sürecinin Meydan Okuyucu Niteliğinin Medyadaki Bir Yansısı: Sünger Bob Çizgi Filmi ile Kutsanan Fast-Food Kültürü.13. Ege University International Cultural Studies International Symposium, 4-6 Mayıs 2011, Düzenleyen: Ege Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Amerikan Kültürü ve Edebiyatı Bölümü, İzmir, Türkiye

 

₰ Mukadder Çakır Aydın (Kasım 2007) “Kültür Endüstrisi Kuramında Medyada Sanat ve Estetik” Medyada Sanat ve Estetik Sempozyumu, Doğuş Üniversitesi Sanat ve Tasarım Fakültesi, İstanbul.

 

₰ Mukadder Çakır Aydın (Kasım 2007) “Sanatsal İletişimin Medyada Geçirdiği Dönüşüm Süreci” Medyada Sanat ve Estetik Sempozyumu, Doğuş Üniversitesi Sanat ve Tasarım Fakültesi. İstanbul, (Poster bildiri)

 

₰ Mukadder Çakır Aydın (2003) “Ulusal Gazetelerimizde Kültür Sanat Haberlerinin Sunum Biçimi”, Türk(iye) Kültürleri, II. Kültür Araştırmaları Sempozyumu, Türkiye Kültür Araştırmaları Derneği ile Yüzüncü Yıl Üniversitesi İşbirliğiyle, Van.

 

₰ Mukadder Çakır Aydın (2000) “Sanatta İletişim Sorunu”. Medya ve Kültür Sempozyumu, Ankara Üniversitesi İletişim Fakültesi ve Gazi Üniversitesi İletişim Fakültesi işbirliği ile, Ankara.

Genel içinde yayınlandı

Bir Cevap Yazın

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s